?> مهدکودک چهار ستاره مشهد مهد کودک پیش دبستانی چهار ستاره پرواز مشهد

مهدکودک چهار ستاره مشهد


مهد کودک چهار ستاره مشهد, پیش دبستانی
 پرواز مشهد

9

درمهرماه سال 1390 درشهر مشهد تاسیس وآغازبکارنمود.دانش وعشق پایه‌های اصلی این ساختاربود وتجربه‌های گرانبهاییکه با کودکان مهد شکل گرفت همراه باحمایت خانواده‌های محترم موجب تحکیم این مجموعه شد.درطول سال‌های کاربا کودک هیچ انگیزه‌ای جزتلاش برای بوجود آوردن شرایطی مطلوبتر برای کودکان در مهد کودک مدنظر نبود.امروز هزاران بار خداوند منان را شکر که علیرغم مشکلات فراوان آرزوهایمان برا کودکان سرزمینمان ببار نشست. فضایی مناسب با آموزشی پرباردر مهدکودک که بر پایه‌های تربیت کودک شکل می گیرد همراه بابرنامه‌ ریزی سیستمی که میلیون‌ها کودک درسراسر دنیا لذت آنرا تجربه کرده‌اند فرا راه ماست.

امکانات مهد کودک مشهد,پیش دبستانی پرواز مشهد

مهد کودک چهار ستاره پرواز مشهد

  •  دارای ۹۰۰ متر مربع فضای آموزشی در پرواز مشهد
  • ۱۴ کلاس، فضای بازی زمستانه و تابستانه جهت بازی کودکان
  • مجهز به سیستم تهویه مطبوع و سیستم دوربین مدار بسته
  • ارایه برنامه‌ها برمبنای استانداردهای آموزش و پرورش وسازمان بهزیستی
  • برپایی جلسات مشاوره خانواده توسط مشاور روان‌شناس
  • تشکیل کلاس‌های فوق برنامه  شامل قرآن، بازی‌های آوازی، نمایش خلاق، زبان انگلیسی، نقاشی، ژیمناستیک وسفالگری
  • برگزاری کلاس‌های رباتیک، موسیقی وشطرنج درساعات خارج از برنامه

مزایای استفاده مهد کودک چهار ستاره پرواز مشهد

والدین محترم همانطور که به بازیهای کودکانه  کودک خود توجه میکنند باید به نیازروانی کودکانشان نیر توجه کنند، به دلیل اینکه این معقوله فقط در کنار خانواده به تنهایی میسر نمیگردد زیرا  مادردر محیط خانه تا حدودی با ایجاد سرگرمی های مناسب برای کودک به رشد شناختی فرزند خود کمک میکند ولی این به تنهایی کافی نمیباشد. کودکان از سن ۳ سالگی با دیدی بازتر و کنجکاوانه تر به محیط اطراف توجه میکنند. بازی کردن در کنار همسن و سالهایشان جزو بهترین و لذت بخشترین تفریحاتشان میباشد.

مهد کودک پرواز مشهد، با فراهم آوردن محیطی امن و شاددر مهد کودک پرواز مشهد باعث میشود کودکان شما خودشان را بهتر بشناسند. کودک بوسیله بازیهای گروهی می آموزد که به چه نحوی پذیرفته شود و با دیگران ارتباط برقرار کند. از حق خود دفاع کند و به دیگران احترام بگذارد. ودر این زمان است که کودک از پیله خود درآمده و به فردی اجتماعی تبدیل خواهد شد. برخلاف تصور بیشتر مردم، مهدکودک تنها محلی جهت بازی کردن نیست بلکه کودک در آن دائما در حال یادگیری میباشد و توانایی های خود را افزایش می دهد. مثلا زمانیکه در اتاق بازی، به بازی های نمادین می پردازد،. نقاشی کردن و چکش کاری یا بازی با خمیر به رشد عضلات بازوها و دست کمک می کند که در آینده به کمک او در نوشتن خواهد آمد.

آشنایی كودک با مهد کودک

كودك درسن 3 سالگی آمادگی جهت  ورود به مهد کودک را پیدا میکند. اما نگرانی والدین و وابستگی كودک ، باعث بوجود آمدن مشکلاتی در ورود به مهد میگردد زیرا هنوز مادران مطمئن نیستند که کودکشان آمادگی رفتن به مهدکودک را دارد؟و همینطور جدایی برای کودکان وابسته سخت میباشد .لازم به ذکر است این امربرای همه کودکان برابر نیست و سریع خودشان را به محیط مهد کودک وفق میدهند. ولی در مورد كودكان وابسته ، كارشناسان توصیه می كنندكه مادران برای حل این مشكل قاطعیت داشته باشند.اول فكر كنند چه چیزی به صلاح فرزندشان است، بعد تصمیم بگیرند.در این مورد نباید والدین احساساتی شوند ، باید بتوانند گریه های كودك را موقع ورود به مهد کودک تحمل كنند،مانند زمانی كه گریه های كودك را موقع واكسن زدن تماشا می كنند . چرا كه به گفته محققین” واقعاً مهدکودک مانند واكسن عمل می كند و می تواند فرزند ما رادر برابر آسیب های بسیاری واكسینه كند .”
در مورد بچه های وابسته ، برخی از كارشناسان معتقدند بهتر است ورود آنها را به مهد ، جلوتر بیندازیم.در این باره تابستان زمان مناسبی است ، چرا كه كلاس پیش دبستانی تعطیل است و مهدکودک خلوت تر و مربی ها می توانند برای هر كودك زمان بیشتری را صرف كنند تا كم كم به محیط مهدکودک خو بگیرند از طرفی بچه ها می توانند از برنامه های تفریحی نیز بیشتر لذت ببرند.